Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, misafirlerine gerçekleştirecekleri yurt içi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşlarında vergiler hariç yüzde 30 indirimli uçma imkânı sunuyor.

Kampanyalı fiyatlardan yararlanmak isteyen yolcular, 9 – 11 Mart 2021 tarihleri arasında dijitalhavayolu.com web üzerinden satın alacakları biletler ile 19 Mart – 6 Mayıs 2021 tarihleri arasında vergiler hariç yüzde 30 indirimli uçma ayrıcalığı elde edecekler.

Kampanya, tüm yurt içi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşlarını kapsamakta olup tüm ücret paket ve sınıflarında geçerlidir. Bebek yolcular kampanya kapsamı dışındadır. 31 Mart 2021 tarihine kadar alınan biletlerde cezasız değişiklik hakkı bulunmaktadır.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi için dijitalhavayolu.com web sitesi ziyaret edilebilir, satın alınan biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik hakları ilgili ayrıntılı bilgi için dijitalhavayolu.com bilet iptal ve değişiklik linkinden ulaşa bilirsiniz.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye 0850 532 58 39 numaralı çağrı merkezinden ya da dijitalhavayolu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonÜcretsiz Ara