DİJİTALHAVAYOLU; yerli ve yabancı onlarca uçak firmasıyla anlaşmalı olarak en uygun fiyatlarla ucuza bilet  satışı gerçekleştirmekte ve müşteri memnuniyeti sunmaktadır.. Dijitalhavayolu.com. üzerinden dünyanın pek çok noktasına rahatlıkla ucuz uçak bileti bulabilir ve keyifle seyahat edebilirsiniz. Uçuş bileti alabileceğiniz havayolu firmaları ile ilgili ayrıntılı bilgileri vermekteyiz detaylı bilgi için lütfen dijitalhavayolu.com’u ziyaret ediniz.

 

TÜRKİYE’DEKİ HAVAYOLU ŞİRKETLERİ LİSTESİ

THY (TÜRK HAVA YOLLARI)

IATA kodu TK ve genel merkezi İstanbul olan Türk Hava Yolları firması; 1933 yılından beri hizmet vermektedir. Uçuş ağı Avrupa, Uzak Doğu, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanan THY, Avrupa’nın en genç filolarından birine sahip olmakla birlikte,dünyada 126 ülkede 319 noktaya hizmet vermektedir. Geniş hizmet ağı ile en çok seyahat noktasına hizmet veren havayolu firmaları listesinde THY, dünyada 1. sırada yer almaktadır. Ayrıca Avrupa ve Dünya’nın en iyi havayolu şirketi olma yolunda ilerlemektedir. Ankara İstanbul uçak bileti, İstanbul İzmir uçakbileti,  İstanbul Antalya uçak bileti almak için Dijitalhavayolu.com adresinden ulaşa bilirsiniz

 

Anadolu Jet

 

IATA kodu AJ ve genel merkezi Ankara olan Anadolu Jet uçak firması; 2008 yılından itibaren hizmet vermektedir. Uçuş yaptığı noktaların geneli yurtiçidir.Bunun yanısıra  Kıbrıs uçak bileti  başta olmak üzere Kıbrıs Ercan Havalimanı’na ve Irak Erbil Havalimanı’na da uçuşları bulunmaktadır. AnadoluJet; toplamda 32 uçakla 78 noktada hizmet vermektedir. Anadolu jet bilet sorgulama, bilet satın alma ve Anadolujet check in işlemlerini Dijitalhavayolu.com üzerinden yapabilir, indirimlerinden yararlanabilir ve promosyonlu biletlerin takibini gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Ankara ucuz uçak bileti seferleri ise Anadolujet’in en çok satış yaptığı rotalardan birisidir.Destinasyonlar olarak en çok İstanbul’a uçuş sağlamaktadır.

 

Onur Air

 

IATA kodu 8Q ve genel merkezi İstanbul olan Onur Air havayolu şirketi, 1992 yılından beri hizmet vermektedir. Onur Air firması; 33 uçağıyla iç hatlarda 15 noktaya, dış hatlarda 35 ülkeye ve 80 noktaya olmak üzere toplamda 95 noktaya sefer düzenlemektedir. Onur Air check in, online bilet alma işlemlerini Dijitalhavayolu.com üzerinden rahatlıkla yapabilir ve yılın belirli dönemlerinde firmaya özel yapılan indirimleri takip edebilirsiniz. Dilediğiniz an 7 / 24 çağrı merkezi hizmet alabilir bilet iade değişiklik yapabilirsiniz.Ayrıca İstanbul Antalya uçak bileti  ve Antalya İstanbul uçak bileti Onur Air’in en fazla satış yaptığı rotaların başında gelmektedir.Ucuz uçak bileti almak için dijitalhavayolu.com’u ziyaret edebilir yada müşteri hizmetlerini araya bilirsiniz.

 

Atlas Global

 

IATA kodu KK ve genel merkezi İstanbul olan Atlas Global uçak firması, 2001 yılından itibaren hizmet vermektedir. “İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere ruhsatlandırılmış Atlas Global, tarifeli hizmetlerinde büyüme amaçlayarak iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80 oranında arttırmıştır ve toplamda 25 uçak sayısıyla 35 ülkede 56 noktada sefer düzenlemektedir. Atlasglobal firması 28 Kasım 2019 itibariyle uçuşlarına ara vermiştir.Bilgi almak için Dijitalhavayolu.com ziyaret edebilirsiniz.

Pegasus

 

IATA kodu PC ve genel merkezi İstanbul olan Pegasus havayolu şirketi; 1989 yılından beri uçuş hizmeti sağlamaktadır. Low Cost olarak bilinen ucuz maliyetli uçak biletleri sunmasıyla bilinen Pegasus uçak firması; özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı  ile birlikte uçuş ağını oldukça genişletmiş ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu firmalarından biri olma yolunda ilerlemiştir. Pegasus, toplamda 83 uçağıyla 42 ülkeye ve yurtiçi-yurtdışı 111 noktaya tarifeli hizmet vermektedir. İstanbul İzmir uçak bileti, Pegasus’un en yoğun sefer düzenlediği rotalardan birisidir.Ucuz Uçak bileti Almak için Dijitalhavayolu.com ziyaret edebilirsiniz. 7 / 24 çağrı merkezini arayarak bilet işlemlerinizi gerçekleştire bilirsiniz.

 

Sunexpress

 

IATA kodu XQ ve genel merkezi Antalya olan Sunexpress uçak şirketi 1989 yılından itibaren hizmet vermektedir. 2001 yılında başlattığı Antalya Frankfurt uçuşlarıyla Türkiye’nin Antalya’dan yurtdışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu şirketi olan Sunexpress, özellikle en çok İzmir ve Antalya başlangıç noktası olacak şekilde Avrupa’nın pek çok noktasına direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir. 75 uçaktan oluşan filosuyla Türkiye’de 90 noktaya ayrıca 30’dan fazla ülkeye sefer düzenlemekte olan Sunexpress uçak firması, yolcu kapasitesini her geçen gün belirli oranlarda arttırmaktadır.  Adana Antalya ucuz uçak bileti ve Antalya Adana ucuz uçak bileti, Sunexpress firmasının en yoğun olarak sefer düzenlediği iç hatlardır. Ucuz Uçak bileti Almak için Dijitalhavayolu.com ziyaret edebilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezi personelimizden destek alabilirsiniz.

 

Corendon Airlines

 

XC IATA koduyla sefer düzenleyen Corendon Airlines firması; 2004 yılında Atılay Uslu ve Yıldıray Karaer tarafından kurulmuş ve ilk uçuşunu 2005 yılında gerçekleştirmiştir. Filosunda 11 adet uçak bulunan Corendon havayolu şirketi Avrupa ağırlıklı uçuş yapmaktadır. Firma seferlerini Hollanda, Belçika, Danimarka, Finlandiya, İsveç, Norveç, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Polonya, Kosova, Makedonya, Estonya, Kazakistan gibi başlıca ülkelere uçuş gerçekleştirmektedir. Ucuz Uçak bileti Almak için Dijitalhavayolu.com ziyaret edebilirsiniz.

ALMANYA UÇAK FİRMALARI

Lufthansa

 

IATA kodu LH olan Almanya’nın ulusal havayolu şirketi olan Deutsche Lufthansa 1954 yılında kurulmuştur ve dünyanın 2. büyük havayolu şirketidir. Star Alliance havayolu ağına dahil olan Lufthansa uçak firmasının filosunda 2020 yılı itibari ile  338 uçak bulunmakta ve 100 ülkede 410 uçuş noktasına sefer düzenlemektedir çok yaygın bir ağa sahip olan lufthansa dünyanın en iyi olma yolunda ilerlemektedir.  UCUZ UÇAK BİLETİ  için www.dijitalhavayolu.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Condor DE

 

IATA koduyla sefer düzenleyen Condor havayolu şirketi 1956 yılında kurulmuştur ve Almanya’nın yolcu kapasitesi ve sefer sayısı bakımından en büyük ikinci uçak firmasıdır. 42 uçaklı filosuyla2020 tarihi itibari ile 80 ülkede 130 noktaya uçuş hizmeti vermeyi dürdürmektedir. UCUZ UÇAK BİLETİ  için www.dijitalhavayolu.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

Germanwings 4U

IATA koduyla sefer düzenleyen Germanwings havayolu firmasının genel merkezi Köln-Bonn havalimanında bulunmaktadır. Eurowings adıyla kurulmuş, Germanwings adını 2002 yılından itibaren kullanmaya başlamış olan Alman firmasının filosunda 29 adet uçak bulunmakta ve Avrupa içi uçuşlar düzenlemektedir.

Almanya uçak bileti sorgulama ve satın alma işlemlerini www.dijitalhavayolu.com üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

AMERİKA HAVAYOLU ŞİRKETLERİ

American Airlines AA

 

IATA koduyla sefer düzenleyen American Airlines; 1930 yılında Amerika’nın Teksas eyaletinde kurulmuştur. Amerika’nın ve dünyanın en büyük havayolu firmasıdır. American Airlines, 2020 tarihi itibari ile 50 ülkede 330 farklı noktaya, günde ortalama 6700 sefer gerçekleştirilen geniş bir uçuş ağına sahiptir.Bilet  Satın alma işlemlerini www.dijitalhavayolu.com üzerinden hızlıca yapabilir dilerseniz çağrı merkezini araya bilirsiniz.

 

Delta Airlines

 

Yaygın adı Delta olan, 1929 yılında kurulan ve DL IATA koduyla sefer düzenleyen Delta Airlines; Amerika’nın en eski havayolu şirketlerindendir. Merkezi Amerika’nın Georgia eyaletinde bulunan firma; 54 ülkede 319 noktaya hizmet vermektedir. Satın alma işlemlerini www.dijitalhavayolu.com üzerinden hızlıca yapabilirsiniz

United Airlines

 

IATA kodu UA olan ve merkezi Chicago’da bulunan United Airlines uçak firması; 1926 yılında kurulmuştur. Amerika’nın en modern ve çevre dostu olan filosu 700 uçaktan oluşan United Airlines, 180 ülkede 1000’den fazla noktaya sefer düzenlemektedir.

Amerika uçak bileti sorgulama ve satın alma işlemlerini www.dijitalhavayolu.com üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

İNGİLTERE UÇAK FİRMALARI

British Airways

 

IATA kodu BA ve genel merkezi İngiltere olan British Airways, 1974 yılında kurulmuştur. İngiltere’nin en büyük havayolu firması olan British Airways; aynı zamanda Avrupa’nın da en önemli uçuş şirketlerinden biridir. 276 uçaktan oluşan filosuyla 84 farklı ülkede 91 noktaya düzenlediği seferlerle dünyada en fazla yolcu taşıyan uçak şirketleri arasındadır. Satın alma işlemlerini www.dijitalhavayolu.com üzerinden hızlıca yapabilirsiniz

İngiltere uçak bileti sorgulama ve satın alma işlemlerini Dijitalhavayolu.com üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ HAVAYOLU FİRMALARI

Etihad Airways

 

IATA kodu EY olan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin en çok tercih edilen havayolu firması olan Etihad Airways’in merkezi Abu Dabi’dir ve 2003 yılında kurulmuştur. Dünyanın en modern uçak filolarından birine sahip olan Etihad Airways, 117 uçaklı filosuyla dünya genelinde 120 ülkeye sefer düzenlemektedir.Bilet rezarvasyon işlemlerini dijitalhavayolu.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Emirates

 

Dünyanın en genç filolarından birine sahip olan Emirates uçak firması Dubai merkezli bir firmadır ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin global markalarındandır. 1985 yılında kurulan Emirates havayolu şirketi, toplamda 272 uçağıyla 85 ülkeye ve 159 destinasyona hizmet vermektedir.Kaliteli hizmet vererek gündemde kalmayı başarmışlardır.

 

Air Arabia

 

Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın en önemli havayolu şirketlerinden olan Air Arabia 2003 yılında kurulmuştur ve merkezi Birleşik Arap Emirlikleri’dir. G9 IATA koduyla sefer düzenleyen Air Arabia uçak firması 50 uçaktan oluşan filosuyla dünyada 130’u aşkın ülkeye hizmet vermektedir ve 2015 yılında Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın ilk ve en büyük düşük maliyetli taşıyıcısı ünvanını almıştır.

Flydubai

 

Emirates Havayolları Yönetim Kurulu başkanı tarafından 2008 yılında kurulan Flydubai havayolu firmasının merkezi Dubai’dir ve FZ IATA koduyla hizmet vermektedir. İlk uçuşunu 2009 yılında yapan Flydubai uçak firması uçuş ağını en hızlı büyüyen şirket olarak her geçen gün genişletmektedir. 50 adet yeni nesil uçaktan oluşan filosuyla Flydubai havayolu firması dünyada 70’den fazla farklı noktaya sefer düzenlemektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri uçak bileti sorgulama ve satın alma işlemlerini Dijitalhavayolu.com üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

RUSYA UÇAK ŞİRKETLERİ

Aeroflot

 

Rusya’nın ulusal bayrak taşıyıcısı olan Aeroflot havayolu şirketi 1923 yılında Moskova’da kurulmuştur. Dünya üzerinde en yüksek hacme sahip havayollarından biri olan Aeroflot, Rusya’nın en büyük havayolu firması olmasının yanında dünyanın da en eski uçak şirketlerindendir. SU IATA koduyla sefer düzenleyen firmanın filosunda 354 uçak bulunmaktadır ve dünyada 130’dan fazla noktaya uçuş hizmeti sağlamaktadır.

 

S7 Airlines

 

IATA kodu S7 ve merkezi Moskova olan S7 Airlines 1992 yılında kurulmuştur ve Rusya’nın en büyük havayolu şirketlerinden biridir. Rusya’nın hava taşımacılığındaki en büyük ve modern filolarından birine sahip olan S7, filosundaki 96 uçakla dünyada 150 farklı ülkede 1000’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Ural Airlines

 

IATA kodu U6 olan Rusya’nın en büyük havayolu firmalarından Ural havayolu şirketi 1943 yılında farklı bir isimde kurulmuş, daha sonra Ural Airlines ismini almıştır. Moskova’da Domodedovo Havaalanı’nı ve Ekaterinburg’da Kolstovo Havaalanı’nı ana merkezleri olarak kullanan Ural uçak firmasının filosu toplamda 45 uçaktan oluşmaktadır. Star Alliance üyeliği bulunmayan Ural Alirlines uçak şirketi 6 kıtada 101 farklı destinasyona hizmet sağlamaktadır.

 

Utair Aviation JSC

 

Merkezi Khanty-Mansiysk havalimanında yer alan Utair Aviation Havayolu şirketi UT IATA koduyla sefer düzenlemektedir. Filosunda 65 uçak bulunan Utair uçak firması, Avrupa’dan Asya’ya 150 farklı destinasyona sefer düzenler.

Rusya uçak bileti sorgulama ve online bilet satın alma işlemlerini Dijitalhavayolu.com sitemiz üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SUUDİ ARABİSTAN HAVAYOLU FİRMALARI

Saudi Arabian Airlines

 

Suudi Arabistan’ın ulusal havayolu şirketi olan Saudi Arabian Airlines, Ortadoğu’nun en karlı firmaları arasındadır. Merkezi Cidde şehrinde bulunan ve IATA kodu SV olan firma, 120’den fazla noktaya direkt uçuş hizmeti sağlamaktadır. Buna ek olarak Hac döneminde charter seferleri de düzenleyen Saudi Arabian Airlines havayolu şirketinin filosu 173 adet uçaktan oluşmaktadır.

 

Flynas

 

2007 yılında kurulan Flynas havayolu şirketinin merkezi Riyad’da bulunmaktadır ve XY IATA koduyla hizmet vermektedir. Filosunda 33 uçağı bulunan ve 29 farklı noktaya sefer düzenleyen Flynas uçak firması Ortadoğu’nun en büyük düşük maliyetli (Low Cost) havayolu firmasıdır.

 

Suudi Arabistan uçak bileti sorgulama ve satın alma işlemlerini Dijitalhavayolu.com üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

İSPANYA HAVAYOLU ŞİRKETLERİ

Iberia

 

IATA kodu IB ve merkezi Madrid olan Iberia havayolu şirketi İspanya’nın bayrak taşıyıcısı ve en büyük uçak firmasıdır. Filosunda 183 uçak bulunan Iberia havayolu şirketi 39 farklı ülkede 100’den fazla şehre uçuş hizmeti vermektedir.

 

Vueling Airlines

 

İspanya’nın en büyük ikinci havayolu firması olan Vueling Airlines uçak şirketi VY IATA koduyla sefer düzenlemektedir. Pek çok havayolu firmasına göre uygun fiyatlı olarak bilinen Vueling Airlines firmasının merkezi Barcelona’da bulunmaktadır. Filosunda 107 adet uçak bulunan firma 33 ülkede 131 noktaya hizmet vermektedir.Biletinizi Dijitalhavayolu.com’dan temin edebilirsiniz.

 

Air Europa

 

IATA kodu UX VE merkezi Mallorca adasının Llucmajor şehrinde olan Air Europa havayolu 1986 yılında kurulmuştur. Filosunda 70 adet uçak bulunan Air Europa şirketi, pek çok ülkeye ve 130’dan fazla noktaya sefer düzenlemektedir.

İspanya uçak bileti  sorgulama ve satın alma işlemlerini Dijitalhavayolu.com üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.